O G Ł O S Z E N I E
Informacje Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mariana Koszewskiego na temat rekrutacji dzieci do Oddziałów Przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022.
Rekrutacja odbywać się będzie drogą elektroniczną.

* Zarządzenie Nr 348/21 Burmistrza Miasta Kościana w sprawie ustalenia na rok szkolny 2021/2022 terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Kościan.

* Instrukcja obsługi dla użytkowników eNABÓR w sprawie elektronicznej rekrutacji do oddziałów przedszkolnych.

* Oświadczenie o wspólnym zamieszkiwaniu.

* Oświadczenie o spełnianiu warunków rodziny wielodzietnej.

* Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka.

* Oświadczenie, że rodzeństwo kandydata uczęszcza do tego przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

* Oświadczenie, że dziecko w przyszłym roku będzie podlegało obowiązkowemu przygotowaniu przedszkolnemu.

* Oświadczam, że rodzeństwo kandydata ubiega się o przyjęcie do tego samego przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

* Oświadczenie, że dziecko w poprzednim roku szkolnym uczestniczyło w postępowaniu rekrutacyjnym i nie zostało przyjęte do żadnego przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

* Oświadczenie potwierdzające wolę przyjęcia dziecka do przedszkola samorządowego/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej.

O G Ł O S Z E N I E
Informacje Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. Mariana Koszewskiego na temat rekrutacji do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2021/2022.

* Zarządzenie Nr 349/21 Burmistrza Miasta Kościana w sprawie ustalenia na rok szkolny 2021/2021 terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Kościan.